ارسال مقاله

پروسه ارسال مقاله چگونه است؟

الف ) ارسال مقاله

۱ – ابتدا مقاله را طبق فایل راهنمای نگارش مقاله ( از اینجا دانلود کنید ) موجود در سایت آماده نمایید.

توجه : مقالات به زبان فارسی مورد پذیرش جهت داوری می باشد.همچنین در صورتی که پژوهشگر مقیم ایران مقاله خود را به زبان انگلیسی نیز ارسال کند مورد داوری قرار خواهد گرفت.

۲-دو فایل از مقاله خود تهیه نمایید،یکی به فرمت word ( 2010-2013( و یکی به فرمت pdf .سپس هر دو را در یک folder و بصورت zip فشرده نمایید.

۳ – اکنون فرم زیر را تکمیل و روی گزینه ارسال مقاله کلیک کنید.تنها در صورتی مقاله شما ارسال شده است که پیام :مقاله شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.(این پیام بلافاصله در همین صفحه برایتان به نمایش درخواهد آمد،در صورت وجود مشکل نیز در همین صفحه به شما اعلام می گردد.بنابراین پس از کلیک بر روی ارسال مقاله،میبایست منتظر یمانید تا نتیجه را مشاهده فرمایید. )

 

 

(در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید مقاله خود را از طریق فرم بالا ارسال نمایید،می توانید مقاله خود را به همراه اطلاعات بالا به ایمیل : info@infm2018.com ارسال فرمایید.در عنوان ایمیل ارسالی حتما عنوان مقاله ذکر گردد)

۴ –  در صورتی که حداکثر تا ۵ روز پس از ارسال مقاله ، نتیجه داوری به ایمیل فرستنده ارسال نشد می توانید با ایمیل INFO@INFM2018.COM،مکاتبه فرمایید.

 

ب) پس از دریافت تایید داوری ( در صورت مثبت بودن داوری،تایید اولیه داوری طی حداکثر ۵ روز به ایمیل پژوهشگر اعلام می گردد)

۱ – در صورت تایید داوری مقاله،می بایست هزینه مقاله را طبق بخش هزینه ( جهت پرداخت اینجا کلیک نمایید )واریز نمایید.

پس از پرداخت هزینه (بصورت کارت به کارت،اینترنت بانک،باجه و یا پرداخت آنلاین تعبیه شده در سایت ) فرم زیر را حتما تکمیل و  ارسال نمایید.

تنها در صورتی اطلاعات پرداخت شما ارسال شده است که پیام :اطلاعات پرداختی شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید..پس از برگزاری کنفرانس گواهی تایید داوری و گواهی حضور در کنفرانس ( در صورت عدم امکان حضور به هردلیلی) برای ارسال کننده مقاله پست می گردد.